tloczenie soku uslugi

Usługowe tłoczenie soków u Rembowskich

Produkcja naturalnych soków tłoczonych to nie tylko pomysł na życie, to także nasza prawdziwa pasja, której oddajemy się już od kilkunastu  lat. Chcemy propagować zdrowe soki zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych konsumentów, a także wśród przedsiębiorców, którzy działają w branży spożywczej. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych partnerów biznesowych z usługą przetwórstwa owoców.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem naturalnych soków tłoczonych, posiadającym zakład produkcyjny w Żukowie, niewielkiej wsi w województwie wielkopolskim. Produkujemy soki wykorzystując tradycyjne metody tłoczenia. Nasze soki poddawane są procesowi pasteryzacji, nie stosujemy konserwantów, cukru i stabilizatorów, które obniżają jakość produktu wpływając również niekorzystnie na ich smak. Zależy nam na bukiecie smakowym, stąd dbamy o jakość dostarczonego surowca. Ciekawostką jest też, że wśród wielu konsumentów nasz sok jest kojarzony z niezapomnianymi smakami dzieciństwa.

Surowce prosto od sadowników
czas mycia jablek na sok

Mycie jabłek prosto od sadowników.

Jakość naszych soków zawdzięczamy surowcom posiadającym certyfikaty zintegrowanej produkcji, bądź certyfikat upraw ekologicznych. Nasze wytwory zdobyły liczne nagrody, a część z nich jest wpisana na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jak np. sok jabłkowy tłoczony czy napój z hyćki /kwiatu czarnego bzu/. Produkujemy również soki ekologiczne z surowców posiadających atest rolnictwa ekologicznego.

Współpraca z tłocznią Rembowscy

Chcielibyśmy podzielić się naszym bogactwem z każdym, kto ceni sobie zdrową żywność. Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze zainteresowane sprzedażą naszych produktów. Nowoczesna, wysokowydajna linia do tłoczenia i rozlewu soków, otwiera przed nami możliwość usługowego rozlewu soków dla marek własnych.

Nasza oferta dotyczy również sprzedaży hurtowej, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, a z pewnością stworzymy wygodną płaszczyznę dla wspólnych działań.

Prawie 15 lat doświadczenia w branży zaowocowało (dosłownie :)) rozpoznawalnością naszej marki, a opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że kierunek, który sobie wyznaczyliśmy, jest trafny. Pragniemy i jednocześnie dążymy do tego, aby soki z domu Rembowskich dotarły do polskich domostw i były chętnie wybierane przez konsumentów.

Skontaktuj się z nami!