sokinowe

Nowe butelki soków z domu Rembowskich – co się zmieniło?

Jesteśmy rodzinną firmą od lat działającą na polskim rynku, zmieniamy się na Państwa oczach, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian polegających na udoskonaleniu kształtu butelek. Z dumą pragniemy zaprezentować nowy, autorski projekt, który już pierwszymi partiami trafia do sklepów i do Państwa rąk.

Co zmieniliśmy?
Nowa poręczna butelka

Zależy nam na Państwa wygodzie, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę kształtu butelki. Jej nowy ergonomiczny kształt z zastosowaniem delikatnych wypustek umożliwia poręczne chwytanie. Butelki są teraz nie tylko bardziej wytrzymałe, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne.

Nowoczesny wygląd etykiety

Działamy kompleksowo, dlatego zależy nam nie tylko na zachowaniu naturalnego smaku, ale także na podtrzymaniu walorów estetycznych. Stąd też zmianie uległa etykieta butelki, na której umieszczone zostały autorskie projekty owoców, mające służyć jako zapowiedź niespotykanego smaku i wartości odżywczych naszych soków. Mamy nadzieję, że utrzymana w ciepłych kolorach etykieta zachęci Państwa do zakupu i czerpania z natury tego, co najlepsze.

Praktyczna nakrętka

Naszą pasją jest rozwój, dlatego idąc za ciosem przekształciliśmy także nakrętkę butelki. Wszystko po to, by mogli Państwo na dłużej cieszyć się smakiem naszych soków. Od dziś mogą one Państwu towarzyszyć podczas wykonywania codziennych czynności, doskonale orzeźwiając i gasząc pragnienie. Dzięki nowej zakrętce soki zachowają swoją świeżość na dłużej.

Co pozostaje bez zmian?
Jakość niezmienna od lat

Naszym celem jest życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego oferowane przez nas soki sprzedawane są wyłącznie w szklanych butelkach od początku naszej działalności. Takie rozwiązanie pozwala na dużej zachować wyjątkowy smak naturalnie tłoczonych soków. W trosce o Państwa zdrowie stawiamy na jakość oferowanych produktów. Od lat do produkcji soków wykorzystujemy świeże owoce, pochodzące również z ekologicznych upraw. Nasze napoje pozbawione są konserwantów i sztucznych barwników, dzięki czemu zachowują w pełni naturalny smak i konsystencję.

Naturalny smak

Życie w zgodzie z naturą jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego receptura naszych soków pozostaje niezmienna od lat. Naszym celem jest czerpanie z natury tego, co najlepsze, dlatego w trosce o Państwa potrzeby poszukujemy wciąż nowych smaków i połączeń. Naturalny smak polskich owoców zamykamy w butelkach, by mogli Państwo cieszyć się nim niezależnie od pory roku.

Tradycyjna receptura

Nasze soki od lat tłoczone są według tradycyjnej, XIX – wiecznej receptury, która pozwala zamknąć w nich wyjątkowy smak i aromat polskich jabłek. Wykorzystanie tradycyjnej prasy przekładkowej sprawia, że mogą Państwo cieszyć się w swoich domach doznaniami pochodzącymi prosto z natury.

Pragniemy poinformować, że tradycyjne soki w nowych butelkach są już przygotowywane i niebawem znajdą je Państwo zarówno na sklepowych półkach, jak i w naszym sklepie internetowym. Jednocześnie mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu, spełniając oczekiwania i dzieląc się smakiem naturalnie tłoczonych, zdrowych soków, których receptura pozostaje niezmienna od lat.